Obchvat města Chrudim

Z MÉDIÍ

Zprávy z obchvatu Chrudim

Od 10. června 2014 je dán do předčasného užívání most na silnici III/34038 z Chrudimě do Vestce. Jedná se o již druhý dokončený mostní objekt stavby obchvatu. Kolaudace mostu s chodníkem proběhne do 31. Srpna 2014. Mnohakilometrová objížďka pro občany bydlící ve Vestci tak skončila a touto cestou jim děkujeme za shovívavost.

Další přemostění přes obchvat na silnici III/34026 – výstavba přeložky silnice, mostu a okružní křižovatky na trase z Chrudimi směr Ostřešany, Nemošice a dále do Pardubic a tím i uzavírky této silnice znamená komplikaci pro řidiče v tom, že objížďka je vedena okružní křižovatkou „U Bídy“ a Pardubickou ulicí. Zvýšený dopravní provoz těmito místy již známe z doby výstavby přemostění u Medlešic. I když se z větší části jedná o prázdninové období, bude opět zapotřebí trpělivosti řidičů. Výstavba tohoto úseku je plánována přibližně do konce měsíce července a mohu říci, že podle našich zkušeností s firmami, které budují obchvat a s ním spojené další stavební objekty, termíny plní podle harmonogramu.

Připomínám, že výstavba obchvatu je především v našem zájmu, a tak musíme strpět i některá dočasná omezení. Mohu potvrdit, že dodavatel stavby minimalizuje požadavky na komplikace pro stávající dopravu.

01.07.2014 | Chrudimský zpravodaj (Jaroslav Trávníček)» zpět na stranu Z médií
ÚSEK I/17
CHRUDIM-SLATIŇANY
POPIS STAVBY AKTUÁLNÍ STAV DOKUMENTY