Instalace protinámrazového systému estakády, 2016
Instalace protinámrazového systému estakády, 2016
Práce na obchvatu - 8. září 2015
Práce na obchvatu - 8. září 2015
Asfaltování mostu I/17 úsek Chrudim - Kočí, 17. 6. 2015
Asfaltování mostu I/17 úsek Chrudim - Kočí, 17. 6. 2015

Řidiči, pozor na velké změny mezi Pardubicemi a Chrudimí

Datum: 24. 9. 2015 Autor: Pardubický deník

Nejprve omezení dopravy, později úplné uzavření silnice I/37. Auta pojedou po objížďce

 Pardubice – Ti, kdo denně cestují po silnici I/37 mezi Pardubicemi a Chrudimí, by se měli obrnit trpělivostí a pozorně sledovat aktuální dopravní značení. Včera začala u Medlešic první etapa prací na napojení nového obchvatu Chrudimi na tento hlavní tah.
 Proto se na rušné silnici plánuje nejprve značné omezení dopravy a později také její úplná uzavírka.
 První etapu prací a s ní spojená omezení povolil krajský odbor dopravy a silničního hospodářství od 21. září do 18. října.

 Provizorní kruhový objezd vybudován

Řidiči jedoucí od Chrudimi projedou v levém jízdním pruhu podél staveniště dál na Pardubice. Auta v opačném směru se budou muset vydat po objízdné trase.
 Na světelné křižovatce u Dražkovic včera vznikl provizorní kruhový objezd.
„Kolona stála hlavně na příjezdu od Starých Jesenčan. Čekali jsme ale jen do deseti minut. Snad se situace už nebude zhoršovat,“ řekl jeden z řidičů, který včera ráno touto cestou směřoval do Pardubic za prací.
 Od světelné křižovatky u Dražkovic budou veškerá vozidla odkloněna ze silnice I/37 doleva na Dražkovice. V této obci odbočí vpravo a pojedou přes Mikulovice a Medlešice až na křižovatku se silnicí I/37, odkud pojedou dál do Chrudimi.

 Druhá etapa: Zákaz až do 2. listopadu

 Bezprostředně na toto omezení bude navazovat druhá etapa prací na obchvatu Chrudimi, která by měla začít 19. října a trvat až do 2. listopadu.
 V tomto případě bude provoz na silnici I/37 mezi Pardubicemi a Chrudimí uzavřen v obou směrech a auta pojedou po objížďce.