Instalace protinámrazového systému estakády, 2016
Instalace protinámrazového systému estakády, 2016
Práce na obchvatu - 8. září 2015
Práce na obchvatu - 8. září 2015
Asfaltování mostu I/17 úsek Chrudim - Kočí, 17. 6. 2015
Asfaltování mostu I/17 úsek Chrudim - Kočí, 17. 6. 2015

Nový web informuje o obchvatu

Datum: 23. 9. 2013 Autor: Chrudimský deník

„Stránky dávají odpovědi na množství otázek,“ říká starosta Petr Řezníček.

Město včera spustilo webové stránky, které informují o aktuálním stavu výstavby obchvatu Chrudimi. Odkaz lze nalézt na úvodní stránce oficiálního webu města nebo přímo na stránkách http://obchvat.chrudimcity.cz.m146.server4u.cz/.

Diskutované téma

„Obchvat je dlouhodobě nejdiskutovanější téma v našem městě. Nové webové stránky jsou nejen reakcí na tuto debatu, ale i odpovědí na řadu otázek, jako kudy vůbec trasa vede, jak se příprava stavby vyvíjela, jaký je aktuální průběh stavby a podobně,“ říká starosta města Petr Řezníček.

Webové stránky mimo jiné obsahují popis celé stavby včetně vizualizace a některých dokumentů. Zaznamenávají také aktuální stav včetně fotografií nebo videí či důležité odkazy.
„Do budoucna chceme v maximální možné míře informovat o aktuálním dění, zajímavých výstupech z kontrolních dnů, důležitých jednáních či o dalších schválených krocích nebo dokumentech,“ doplňuje tisková mluvčí radnice Sylva Drašnarová.

Aktuality

Webové stránky jsou přehledné a čtenář se v nich lehce orientuje. Mezi nejnovějšími aktualitami je zpráva o kontrolním dnu na stavbě I. etapy obchvatu. „Práce probíhají i díky navýšenému rozpočtu ve velkém rozsahu a rychlém tempu. Došlo ke kompletnímu přepojení horkovodu a začíná se pracovat na estakádě přes Chrudimku,“ říká místostarosta Jaroslav Trávníček. Aktuální částka na stavbu pro rok 2013 převyšuje 289 milionů korun.