Obchvat města Chrudim

Prohlédněte nově vystavěný obchvat ještě před otevřením

Ještě před oficiálním zprovozněním právě dokončované první etapy obchvatu ve středu 16. prosince připravilo město Chrudim ve spolupráci s jedním ze zhotovitelů, společností M-Silnice, a projektem FitKoloběh možnost prohlídky první etapy obchvatu v celé její trase.

 

V neděli 13. prosince dopoledne se tak zde mohou zájemci projet na kole, na bruslích či jen tak projít pěšky a užít si pohledy, které napříště budou vídat jen zpoza oken automobilu.

 

Sraz účastníků je v 10 hod. na sjezdu ze silnice I/17 od Hrochova Týnce. Z tohoto místa se v rámci prohlídky mohou zájemci vydat po obchvatu ve směru Pardubice a zpět. Délka první etapy obchvatu činí cca 5,5 km, celková délka trasy prohlídky tak v případě návratu na výchozí místo může činit až 11 km a je třeba s tím počítat. Konec prohlídky předpokládáme ve 12 hodin.

 

Na stavbě stále probíhají drobné dokončovací práce, je tedy třeba počítat s velkou opatrností; účastníky prohlídky prosíme o ukázněnost. Na bezpečný průběh akce kromě organizátorů dohlédne i městská policie.

11.12.2015 | Aleš Prokopec» zpět na titulní stranu
ÚSEK I/17
CHRUDIM-SLATIŇANY
POPIS STAVBY AKTUÁLNÍ STAV DOKUMENTY